מבצע - משלוחים חינם מעל 400 ש"ח !

אקווריום חדש

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #67334
  sagi
  משתתף

  שלום לכל חברי הפורום,

  אשמח לעצה ועזרה-
  קניתי לאחורנה אקווריום חדש בנפח של כל 142 ליטר,
  השארתי את האקווריום לעבוד ריק במשך מספר ימים לפני שהתחלתי להוסיף דגיםכמו כן הוספתי חומרים להורדת כמות הכלור ויצירת בקטריות. בהתחלה הוספתי שני דגים מסוג פיקוקים ולאחר כשבוע התחלתי בהדרגה להוסיף עוד דגים. כל הדגים שהוספתי מתו לאחר כיום אחד בלבד. (למעט שני דגים מסוג טקססים).לאחר התיעצות עם החנות ששם קניתי את האקווריום והדגים התברר שיש כמות גדולה של כלור באקוריום, בחנות נאמר שיש לטפל במשך שבוע באקווריום ע"י הוספה יומית של חומר לטיפול בכלור וחומר ליצירת בקטריות.לאחר כשבוע שטיפלתי באקווריום חזרתי לחנות לבדיקה חוזרת של המים והתברר שיש עדין כמות גדולה של כלור מכרו לי חומר יותר חזק לטיפול בכלור+בקבוקון של בקטריה חיה להוסיף לאקווריום ואחרי שבוע נוסף רמת הכלור באקווריום באמת התייצבה. התחלתי להוסיף שוב פעם דגים – הוספתי הפעם דולפינים ועוד סוג של ציקליד. לצערי שוב פעם אחרי כיום בלבד כל הדגים החדשים מתו.לאחר התייעצות עם החנות נאמר לי לנסות להגדיל את כמות החמצן(שיוצא מהאבן אוויר).
  אשמח לחכמת ההמונים למה דגים חדשים לא מתאקלמים טוב באקווריום שלי ומה הדרך הנכונה לטפל בזה.
  אני רוצה להוסיף שזה לא האקווריום הראשון שיש לי.

  #67335
  Fishy – פישי
  מנהל בפורום

  כלור מתאדה אחרי 24 שעות ובנוסף הכנסת דגים חזקים לא אמור כל כך להשפיע אליהם, נשמע יותר שיש משהו לא טוב במים כמו משהו שהכנסת.. אולי דקורציה שנצבע אולי בטעות נכנס מטהר אוויר / חומרי ניקוי.

  #67336
  sagi
  משתתף

  תודה רבה,

  אני אנסה להחליף דקורציה

  #67337
  Fishy – פישי
  מנהל בפורום

  תעדכן אם עזר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
הקבוצת הווצאפ החדשה שלנו

משפחת פישי גדלה ומתרחבת!

כדי לתת לכם מקום לשאול את כל השאלות שרציתם, להכיר חברים מהתחום, למכור ולקנות ציוד ודגים, פתחנו עבורכם את קבוצת הווצאפ הרשמית של פישי.

כל שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הקישור ולהצטרף אלינו למשפחה