אקווריום חדש

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    sagi
    משתתף

שלום לכל חברי הפורום,

אשמח לעצה ועזרה-
    קניתי לאחורנה אקווריום חדש בנפח של כל 142 ליטר,
    השארתי את האקווריום לעבוד ריק במשך מספר ימים לפני שהתחלתי להוסיף דגיםכמו כן הוספתי חומרים להורדת כמות הכלור ויצירת בקטריות. בהתחלה הוספתי שני דגים מסוג פיקוקים ולאחר כשבוע התחלתי בהדרגה להוסיף עוד דגים. כל הדגים שהוספתי מתו לאחר כיום אחד בלבד. (למעט שני דגים מסוג טקססים).לאחר התיעצות עם החנות ששם קניתי את האקווריום והדגים התברר שיש כמות גדולה של כלור באקוריום, בחנות נאמר שיש לטפל במשך שבוע באקווריום ע"י הוספה יומית של חומר לטיפול בכלור וחומר ליצירת בקטריות.לאחר כשבוע שטיפלתי באקווריום חזרתי לחנות לבדיקה חוזרת של המים והתברר שיש עדין כמות גדולה של כלור מכרו לי חומר יותר חזק לטיפול בכלור+בקבוקון של בקטריה חיה להוסיף לאקווריום ואחרי שבוע נוסף רמת הכלור באקווריום באמת התייצבה. התחלתי להוסיף שוב פעם דגים – הוספתי הפעם דולפינים ועוד סוג של ציקליד. לצערי שוב פעם אחרי כיום בלבד כל הדגים החדשים מתו.לאחר התייעצות עם החנות נאמר לי לנסות להגדיל את כמות החמצן(שיוצא מהאבן אוויר).
    אשמח לחכמת ההמונים למה דגים חדשים לא מתאקלמים טוב באקווריום שלי ומה הדרך הנכונה לטפל בזה.
    אני רוצה להוסיף שזה לא האקווריום הראשון שיש לי.

fishy
    מנהל בפורום

כלור מתאדה אחרי 24 שעות ובנוסף הכנסת דגים חזקים לא אמור כל כך להשפיע אליהם, נשמע יותר שיש משהו לא טוב במים כמו משהו שהכנסת.. אולי דקורציה שנצבע אולי בטעות נכנס מטהר אוויר / חומרי ניקוי.

sagi
    משתתף

תודה רבה,

אני אנסה להחליף דקורציה

fishy
    מנהל בפורום

תעדכן אם עזר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
קבוצת הפייסבוק החדשה שלנו

משפחת פישי גדלה ומתרחבת!

כדי לתת לכם מקום לשאול את כל השאלות שרציתם, להכיר חברים מהתחום, למכור ולקנות ציוד ודגים, פתחנו עבורכם את קבוצת הפייסבוק הרשמית של פישי.

כל שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הקישור ולהצטרף אלינו למשפחה