דג (קרב) בטתא Betta

• This topic is empty.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ziv zak
    מנהל בפורום

שלום לכולם,

אני דיי חדש בתחום ולכן לפני שהתחלתי קראתי הרבה מאות מאמרים במשך שנתיים  ועדיין אני ממשיך וקורא,
    לפני כחודשיים קניתי את הדג הראשון דג קרב הלף מון אפור עם סנפירים כתומים דג יפיפה ושמתי אותו בצינצת בת 12 ליטר כל חבריי התאהבו בו
    והחליטו לקרוא לו ווילסר קיצור של וויליאים אלכסנדר מלך הולנד, בנתיים הגיע החורף ושמתי לב שהמים בציצנת נעשו קרים וחשבתי  שהדג סובל 
    החלטתי שאני מוכן כבר לאקווריום גדול יותר,קניתי אקווריום גדול 80 ליטר לא לא קטן מדאי ולא גדול מדאי באמצע
    עם כל האביזרים פילטר חיצוני גוף חימום משוכלל משאבת אויר מד חום תכשרים לצלילות המים 6 סוגי צמחים דישון לצמחים עץ ןסלעים לדקורציה
    סידרתי ואבזרתי הכל מלאתי מים הפעלתי הכל הכנסתי את ווילסר אחרי 3 שעות וזה היה מחזה מרהיב לראות את הדג מאושר במקום החדש 
    התחלתי למעשה לעשות סייקל ידעתי שדג אחד אינו מספיק לסייקל וחיפשתי איזה דגים להוסיף לסייקל קראתי את כל מאמרי הסייקל בכל האתרים
    כל אתר הציע דגים אחרים בכמויות אחרות 
    החלטתי שאני מוכן בדרכי שלי לסייקל קניתי 4 דגי בארבי גולד  ועוד דג קרב  הלף מון יפיפה בצבע תורכיז עם סנפירים צהובים,
    הכנסתי את הדגים לאקוורים ואז היה מחזה ניפלה לראות את המפגש בין שני דגי הקרב ששחו יחד לאורכו של האקוורים מספר פעמים
    ואז התפצלו לשניים מאז הם חיים בשלום רק ששהם נפגשים בטעות אחד מנפח שרירים והשני בורח אין מלחמות אין מריבות כל אחד חי בשלו
    כמובן שאם אכניס את שני הדגים  למיכל קטן 1-15 ליטר הם יכנסו לקרב עד זוב דם ולמותו של אחד מהם רוב בעלי החיים יונקים עופות דגים
    שני זכרים ילחמו עד זוב דם על שטח מצומצם ויחיו בשלום בשטח גדול,(אפילו בני אדם)
    (הייתי מציע לבעלי האתר לשנות את המאמר על הדג זה )
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן