מבצע - משלוחים חינם מעל 400 ש"ח !

דירוגים

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

מזה חודשיים ימים אני באתר והצלחתי להפיק המון ממנו. במיוחד מהערות של חלק מהחברים אשר טרחו והציעו וביקרו את אשר הצגתי. מן הסתם זהו תהליך בריא המאפשר למידה והפקת לקחים. רציתי להאיר ולהעיר משהו בנושא הדרוגים שעלה בעקבות דרוגים שקיבלתי על האקווריומים שהצגתי. עצם הדרוג של מ – 1 עד עשר אינו נכון לטעמי מבחינת האתר. אין לדעתי אקווריום שראוי לציון נכשל, כי מישהו עבד קשה יותר, קשה פחות על מנת להקימו. ובאם נרצה או לא ציון פחות מחמש הנו – כישלון. אני כבר ילד גדול אבל בכל זאת מצאתי את עצמי נעלב כאשר דורגתי פעם אחת בכוכבית אחת בלבד. לטעמי הדרוג מעבר לפירגון צריך להוות אמצעי שבו החברים יוכלו להעזר בשיפור האקווריומים שלהם ולכן ציון מחמש ומעלה היה יותר הגיוני. דבר נוסף, הדרוג הפך לאיזה משהו כזה ברקע שאינו אומר דבר ואינו מועיל מבחינת המבוקר והיה ראוי ורצוי שכאשר חבר מדרג אקווריום – יחוייב להעלות נימוקים אשר יכולים לשרת את המבוקר. אני יכול לתת דוגמאות לפחות של חבר אחד שבכל פעם שדרג אותי דאג גם לפרגן ללא קשר לציון, וכן לנמק ולתת עצות אשר שימשו אותי בהמשך  – טורפיאוס הוא החבר. הנני תקווה שתשקלו את אשר העלתי בחיוב. 

בברכת חג שמח לכל החברים,
     גיורא אדם.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
הקבוצת הווצאפ החדשה שלנו

משפחת פישי גדלה ומתרחבת!

כדי לתת לכם מקום לשאול את כל השאלות שרציתם, להכיר חברים מהתחום, למכור ולקנות ציוד ודגים, פתחנו עבורכם את קבוצת הווצאפ הרשמית של פישי.

כל שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הקישור ולהצטרף אלינו למשפחה