הפרונטזה חולה??

• This topic is empty.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    oldFishy
    מנהל בפורום

1.      נפח האקווריום – 300L
    2.      אוכלוסיה- פלאוור הורן, פרונטזה, מנקה פלקו (שלושתם בערך 35 ס"מ), 2 נקבות גרין טרור, פיקוק תות בוטיה ליצן (ארבעתם בערך 15-20 ס"מ), מונו סבה ענק
    3.      אין צמחייה
    4.      החלפות המים מלוות בשאיבות רפש, 50% כל שבועיים שלושה.
    5.      Tetra EX1200 עובר ניקוי כל שלושה חודשים.
    6.      מאכיל פעמיים ביום ב JBL.
    7.      טמפ| 30 מעלות.
    9.      פספסתי החלפת מים אחת.

לפני שבועיים בערך הפלאוור שלי התחיל לתקוף את הפרונטזה ללא הפסקה וממש גרם לו לפצעים חיצוניים (עם דם) שכנראה נגרמו מהבריחה שלו.
    הפרונטזה היה במצב ממש רע כולו פצוע סנפירים קרועים וכו| אבל מאז הפלאוור הפסיק לתקוף אותו הפצעים התחילו להחלים והסנפירים כבר שלמים.
    העניין הוא שמאז הפרונטזה התחיל לאכול פחות ופחות וכבר יומיים הוא לא אוכל וכל הזמן כאילו נח בקרקעית, מידי פעם הוא שוחה אבל דיי לאט.
    מאז התקיפה מת לי זכר של גרין טרור ממש בלי סיבה פתאום התחיל לשחות הפוך ויום למחרת מצאתי אותו מת, היה לי גם טרופאוס ואחרי שהגרין מת הוא קיבל מיימת הוצאתי אותו מהאקווריום לבידוד והוא ממשיך לחיות ונראה כאילו שהמצב שלו מתחיל להשתפר.
    חשוב לציין שפספסתי שאיבת רפש והחלפת מים אחת בתקופה הזאת ככה שעבר מעל חודש מאז שעשיתי שאיבת מים עד לפני יומיים.
    מאז שהחלפתי את המים הצבעים של הפרונטזה נראים הרבה יותר טוב והפצעים מחלימים הרבה יותר מהר אבל אני דואג מזה שהוא כל הזמן קרוב לקרקעית ולא אוכל. הדג כאילו ממש אין לו כוח והוא שוחה לאט, בנוסף מאז התקיפות נראה שהוא ממש פוחד מהפלאוור.

בנתיים הוספתי 3 כפות מלח גס ועשיתי החלפת מים של 50%.

מה לעשות? צריך לדאוג?

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
קבוצת הפייסבוק החדשה שלנו

משפחת פישי גדלה ומתרחבת!

כדי לתת לכם מקום לשאול את כל השאלות שרציתם, להכיר חברים מהתחום, למכור ולקנות ציוד ודגים, פתחנו עבורכם את קבוצת הפייסבוק הרשמית של פישי.

כל שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הקישור ולהצטרף אלינו למשפחה