מבצע - משלוחים חינם מעל 400 ש"ח !

מבקש את עזרתכם!

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

שלום,יש אקווריום שנמצא במרכז קהילתי בו מוחזקים דגים בתנאים לא טובים ואני מנסה לשפר שם את המצב.רציתי לבקש את עזרתכם,אני מחפש אנשים עם הרבה ידע וניסיון שיכתבו חוות דעת מנומקת על מצב האקווריום ועל התנאים האידיאלים בהם נכון לגדל אוכלוסייה כזאת. אני יאסוף ככה כמה שיותר מידע ואז יהיה לי אסמכתא למה שאני מנסה להסביר להם כבר הרבה זמן וגם למקרה שאחליט לפנות לגורמים אחרים שיעזרו לפתור את זה.אשמח שאת חוות הדעת תשלחו לי או בהודעה פרטית או למייל שלי :[email protected] ושתכתבו את שמכם למטה ופרטי התקשרות כלשהם.הנה המידע על האקווריום: האקווקיום בנפח של כ250 ליטר ומוחזקים בו 3 דגי אוסקר ,4 דגי תוכי דם,3 דגי פלקו ו2 דגי דולפין,כולם בגדלים של 15-30 סנטימטר. באקווריום יש פילטר בהספק של 800 ל/ש ,משאבת אוויר ועוד מנוע קטן.מבצעים החלפות מים אחת לחודש +- .הדגים נראים לא טוב,יש סימנים של ריקבון סנפירים,סימנים של התפתחות בקטריאלית בעיניים ושל פטריות בפה ובתקופה האחרונה כל כמה חודשים מת שם דג. אשמח שבחוות דעת תכללו קצת רקע אישי שלכם בנושא ומנין לכם הידע בשתי מילים ואת הדברים שלדעתכם צריך לספק לדגים כדי שבאמת יהיה להם טוב,תודה רבה! ניתן גם ליצור איתי קשר טלפוני:דור-0502621022

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
הקבוצת הווצאפ החדשה שלנו

משפחת פישי גדלה ומתרחבת!

כדי לתת לכם מקום לשאול את כל השאלות שרציתם, להכיר חברים מהתחום, למכור ולקנות ציוד ודגים, פתחנו עבורכם את קבוצת הווצאפ הרשמית של פישי.

כל שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הקישור ולהצטרף אלינו למשפחה