נקודות לבנות

• This topic is empty.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    oldFishy
    מנהל בפורום

היי לכולם , ממש אשמח אם תעזרו לי אני די מתחילה בכל הנושא וזו פעם ראשונה שלי שנתקלת במחלות , ייש לי אקווריום 312 ליטר הכנסתי מים והכל וחיכיתי חודש עד שהכנסתי דגים ( שמתי בו 3 דגים קטנים בשביל ההתחלה ולא קרה להם כלום) לפני יומיים קניתי 8 מולי בלון ,8 זברות אדומות , 2 סקאלרים , 10 גופים דג נקאי ו40 קרדינאל. אחרי יום ראיתי שכל הקרדינאלים מלאים בנקודות לבנות, העליתי את המים ל 30 מעלות ושמתי מלח גס לפי הכמות שראיתי באתר 

בינתיים מתו לי 32 קרדינאליים ומולי אחד ואני ממש רוצה להציל את שאר הדגים , קניתי תרופה בשם sera והחלפתי 50 אחוז מהמים הבוקר ולא נראה ככ שינוי חוץ מ 3 נוספים שמתו ולאחד המולים שמתי לב שעין אחת מנופחת , זה קשור למחלת הנקודות ? ואני לא יודעת אם אני פרנואידית אבל ראיתי שלסקלר שלי יד עין טיפה אדומה וראיתי שיש גם מחלה כזאת .. אני ממש הולכת לפי הספר וסבלנית ממש מתסכל אני לא מבינה איך זה קרה ממש עצוב לי על הדגים , לשים תרופות לכל המחלות ? יכול להיות שכאשר יעלמו הנקודות הדגים האחרים יחלימו? ותוך כמה זמן צריכה לעשות טיפול שני? כמה טיפות שמה וכמה מים מחליפה ומתי ? תודה רבה לכל העוזרים !! 
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן