סייקל

• This topic is empty.
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

שלום חברי פישי 

יש לי אקווריום סוף סוף ואני ביום שלישי או רביעי מכניס דגים לאקווריום ואני לא יודע מה להכניס קודם יש איזה המלצות להכניס את הדגים שהדרישות שלהם יותר קלות או קודם שוכני קרקעית או קודם את הדגים שדרישותיהם גדולות יותר ??  
    תודה מראש לעוזרים .. 
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

הכי טוב זה להתחיל עם גופים

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

תן הרבהההההההההההההה יותר פרטים, דגים, כמויות, נפח אקווריום וכל מה שעולה לך בראש כדי שנוכל לעזור ברצינות.

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

יש לי אקווריום 175 ליטר פילטרציה טובה אני מתכנן לשים דגי קהילה כגון טטרות סקלרים גורמים ועוד וכמה שוכני קרקעית עוד לא סגור עלייהם ואני חשבתי מה לשים קודם שיהיה כמה שפחות ימוטים בינהם אז מה אפשר להכניס קודם … ?? 

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

עשית סייקל?

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

manta625 , היום, 20:09

יש לי אקווריום 175 ליטר פילטרציה טובה אני מתחנן לשים דגי קהילה כגון טטרות סקלרים גורמים וכמה שוכני קרקעית עוד לא סגור עלייהם ואני חשבתי מה לשים קודם שיהיה כמה שפחות ימוטים בינהם אז מה אפשר להכניס קודם … ?? 

מה רשמת אפשר תרגום שנוכל לעזור לך ?

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

חחח… טוב עשיתי סקייל כמו שכתוב למעלה את הפרטים על האקווריום שלי  וגם הדגים ואני רוצה בעצם רציתי לישאול אם אני מה מה דגים להכניס קודם ? או שזה לא ממש משנה ??   

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

משנה, כמה זמן עשית סייקל? השתמשת בחומרים לזירוז?  עם איזה דג עשית את הסייקל? מה ערכי המים? 

טוב עם ערכי המים בסדר תוכל להביא להתחלה להקה של טטרוט או משריץ חיים.לאחר ההתייצבות של המים תוכל להוסיף את שאר הדגים שאתה רוצה . איכלוס נכון יהיה פעם בשבועיים שלוש שבועות להוסיף להקה. עכשיו לאחר סיום הסייקל הבקטריות התייצבו באקווריום אך זו תקופה רגישה קנה להקת טטרוט בשביל להתחיל. דבר ראשון תבדוק את ערכי המים לפני אכלוס, לאחר מכן תוסיף דגים( במקרה שערכי המים חיובים). 
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

ותגידו באזור שלי הph במים גבוה ממה שצריך מה לעשות שאני מחליף מים ? ואיזה תכשירים צריך לאקווריום אחרי הסייקל

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

מה ה PH שלך?

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.