פילטר

• This topic is empty.
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

יש לי מיכל של 230 ליטר יש בו 30 ציקלידים צעירים 5 ס"מ יש בו פילטר 800 לשעה האם כדאי לי להוסיף עוד פילטר של 1200 לשעה ? מה היתרונות והחסרונות?

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

לפי דעתי לא. פילטר מתאים הוא פילטר שעוצמתו היא פי 3 מכמות המים. לך יש 230 תכפיל ב-3 יוצא 690 הפילטר שלך הוא 800 אז זה טוב 

Fishy – פישי
    מנהל בפורום
    אם הכל פועל כשורה ואין בעיות היום, אין סיבה ממשית להוציא עוד כסף.
    אם יש לך פילטר נוסף שסתם שוכב ומעלה אבק, חבר אותו, פוצץ אותו במדיות ותהנה 
    שני פילטרים זה מאוד נוח, אחד פועל כגיבוי ואפשר לשטוף אחד מהם במי ברז בלי לדאוג כי יש את השני.
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

יש לי בערך אותו גודל אקווריום ויש לי אחד חיצוני" 800 ליטר"  ופילטר פנימי ,שגורם למיים אצלי להיות צלולים    גם אחרי שאני מאכיל את הדגים (תוך 5-10 דקות אחרי האוכל המיים צלולים לגמרי)

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

הכוונה שלך לפילטרים חיצוניים או פנימיים?

כלל הפילטר של פי 3 מנפח האקו' יותר מתאים לטרופיים, רוב הציקלידים אוהבים זרמים באקו'
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

הפילטר הפנימי שלי עוזר לחיצוני, ומזרז מאוד את הניקיון של המים!!!  ולמשל שהצמר בפנים צריך ניקוי יש פחות תחלופה של המים המיים פחות צלולים "והפחם בפילטר החיצוני" אמור לפרק רעלים מהמים !!!!!!!!!! ובאוכל שאני מאכיל את הדגים שלי מעולם לא נשאר צבע מהאוכל    רק פרורים שאת זה הפילטר הפנימי מעלים מהררררררר!!!!!!

Fishy – פישי
    מנהל בפורום

חברה עכשיו שאני קורא את התגובות שלכם,

ואת העובדה שיש לבחור 30 ציקלידים במיכל – טעות שלי – בהחלט הייתי מוסיף פילטר.
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

תודה לכולם

Fishy – פישי
    מנהל בפורום
    קובוי, אחלה כינוי
    Fishy – פישי
    מנהל בפורום

קובי לא הלך הוספתי יייייייייייי

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.