ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

שאלות בנושא דגיגי קרב

osherit803


היי יש לי כמה שאלות
לגבי דגיגי קרב
לאחר שהביצים בוקעות ממה ניזונים הדגיגים?
ולאחר כמה זמן מיום בקיעת הביצים צריך להפריד את הזכר מהדגיגים?
ואיך ניתן לנקות את מי הדגיגים מבלי לפגוע בהם?

ויש לי עוד כמה שאלות בנושאים אחרים...
לאחר כמה זמן מיום ההטלה ניתן להרבות את הנקבה שוב?
ולגבי הגודל של הנקבה
זה משנה אם הנקבה יותר קטנה מהזכר?
ואיך הנקבה מתמלאת בביצים (זה קשור לכמות או משהו אחר?)
תודה לעונים

 · 

liran


היי יש לי כמה שאלות
לגבי דגיגי קרב
לאחר שהביצים בוקעות ממה ניזונים הדגיגים? בין כמה שעות ליום עד שלושה ימים יש להם שק חלבון שממנו ניזונים ואחכ יש כל מיני מזונות חיים שגם יש בהם חלבונים ודברים חיונים לגדילה תקינה שלהם כמו למשל תולעי טוביפקס,ארטמייה צעירה מובקעת, חלבון ביצה קשה מפורר(פחות ממליץ ואם כן סמוך להחלפות מים או ממש לא להפריז עם זה) או ארטמייה נוזלית שנמכר בחנויות דגי נוי(להאכיל בטיפות 1-2 כפעמיים ביום) באופן כללי לשים לב לא להאכיל יותר מידי מכיוון שהקיבה שלהם גם קטנה בשלב זה(באופן כללי של דגי קרב) וסתם אחכ הערכים יכולים להעלות והמיכל להתלכלך ולשים לב אם רוצים להבקיע איזה ביצים של מזון חי אז לעשות זאת לפני כדי שלא יווצר מצב שעדיין לא בקעו ולא יהיה אוכל לדגיגים.
ולאחר כמה זמן מיום בקיעת הביצים צריך להפריד את הזכר מהדגיגים? לאחר כיום יומיים מתהליך הבקיעה מתי שהדגים שוחים בחופשיות/חלקם/רובם רצוי להפריד ביניהם לאבא.

ואיך ניתן לנקות את מי הדגיגים מבלי לפגוע בהם? אם רוצים לשלב שאיבות רפש אז לקחת כמות מים מהמיכל שבו הם נמצאים עם כל הדגיגים ולשים באיזה משהו אחר כוס או משהו בסגנון אפשר להעבירם באמצעות רשת קטנה/כמו כף כזאת מדידה קטנה של אבקה וכו לשאוב את הרפש ואז אחרי הכל להחזיר למיכל ,אם רק החלפות מים אז אפשר באמצעות איזה כוס חדפ שקופה או משהו בסגנון להעביר מים מהמיכל לדלי או משהו לבדוק טוב אחכ אפילו עם פנס שלא נכנס איזה דגיג כזה או אחר.

ויש לי עוד כמה שאלות בנושאים אחרים...
לאחר כמה זמן מיום ההטלה ניתן להרבות את הנקבה שוב? בהתחשב בכל הגורמים ובזה שזה תהליך שלוקח אנרגייה מהזכר והנקבה וזה תהליך שגם יש לו הכנות באיזור החודשיים שלושה לדעתי אפשר לנסות שוב צריך לקחת בחשבון שצריך עוד ציוד-מיכלים וכו .

ולגבי הגודל של הנקבה 
זה משנה אם הנקבה יותר קטנה מהזכר?בעיקרון צריך ששניהם יהיו בוגרים מינית ורצוי ששניהם אכן יהיו באותו הגודל למען ההצלחה בתהליך ההזדווגות עצמו.

ואיך הנקבה מתמלאת בביצים (זה קשור לכמות או משהו אחר?) זה משתנה בין נקבה לנקבה לא תמיד בהכרח אם תיהיה יותר קטנה הכמות תפחת יכול להיות קשור לתנאי גידול החלפות מים איכותיות, האכלה באוכל טוב ואיכותי לפני תהליך ההזדווגות(כל זמן ההכנות לפני התהליך)  
תודה 
בהצלחה

 · 
1 אנשים אהבו את זה
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

חזרה לראש העמוד