ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

דייב

שלח הודעה

הפרופיל שלי

הצטרף בתאריך

חבר מאז 2010-08-11

הודעות שכתבתי

6884 הודעות

האקווריום שלי  

1.5אורך של אנוביאס 488 ליטר עובד מ19/5/2015
דגים מרכז/דרום אמריקה.

דגים באקווריום

בוקוורטי,בריזלינסייס,אליוטי,אוארו,ספלנדידה,גולוטולום,דג נוצה,פה אש,סוורום רד שולדר,3 בוטיה ליצן,אקרה בלו נאון,מנקה גיבי פלקו נפוץ.ג'ק דמפסי

ציוד באקווריום

2 פילטרים חיצונים:1)406 של FLUVAL שעושה 1450 ל\\\\\\\\ש.2)1501e שעושה 1400 ל\\\\\\\\ש בחורף שני גופי חימום אחד של JAGER300W ואחד FLUVAL 200W ןללא משאבת אוויר(שובר את המים ע"י הפילטרים)

צמחים באקווריום

אין צמחים חיים למעט גזעים כי הדגים יאכלו את הצמחים!

מזון והאכלה

אוכל תעשיתי כ3 פעמים ביום כל פעם אוכל שונה ולפעמים גם אוכל קפוא וטרי שרימפסים ותולעי דם.

ניקיון האקווריום

פעם בשבוע שאיבת רפש והחלפת 1/3 מים מטופל באנטיכלור איכותי של סייכם.
טיפול בפילטרים כל 3 חודשים כל פילטר בניפרד חודש הפרש בן טיפול לטיפול!

דיונים שפתחתי

למי יש ניסיון עם אקווריומים של חברת פורמולה?! מדריך- שאיבת רפש טיפול בפילטר חיצוני סקירה ציוד לאקווריום- גופי חימום לקראת החורף עץ עיצוב של ננו צמחיה הייטק ושרמפסייה מתעדכן.. דג קרב מסתדר עם שרימפסים? המלצה לפילטר חיצוני לאקווריום עד 100 ליטר FLUVAL 106 הדיסקוסים שלי!(איכות היא לא מילה גסה;-) האקווריום שלי אכלוס ראשוני וזמני! האם את ממליצים לשלב באקווריום של ציקלידים אמריקאים בוטיה ליצ זה הסיבה שאני מגדל ציקלידים אמריקאים! תראו מי יצא החוצה מהמחבוא אחרי חודשיים כשהאור דולק?! חוות דעת על מגנט לניקוי האקווריום(FLOTY 2) של חברת JBL אחד הדגים ההיברידיים היפים בעולם הוא תוצרת ישראל והוא שלי! עוד זוג מחפש מקום להטיל והפעם סג׳יקה! קבלו עוד הטלה אצלי באקווריום והפעם רמירז! חזרה לשגרה צבע אדום וירוטים מעל אשדוד! מספר תמונות מהתקופות השונות שלי ב5 שנים בפישי! אני בהלם מעצמי אני כבר חבר באתר פישי 5 שנים!!! תראו איזה צבעים יש לרימרזים שלי בתאורת לד איכותית! מדריך- התקנה לפילטר 406 של FLUVAL עכשיו באמת לא חסר לי פלטרציה:-) תמונות של כמה דגים חדשים שלי וכמה שגדלו. בקרוב עץ התקנה של הפילטר הטוב בעולם FX6 שלי! עץ הקמה אקווריום ציקלידים דרום/מרכז אמריקה 488 ליטר ברוטו תוכי רד בלייד החדש שלי!

 

 

חזרה לראש העמוד